O nas
Usługi
Przemysł
Aktualności
Dla przewoźników
Kariera
Kontakt
EN  | PL
aa@paceforwarding.pl
PACE poszukuje pracowników!

Dostępna posada w naszej siedzibie w Warszawie:

Opis stanowiska pracy
  • organizacja międzynarodowego transportu drogowego
  • przygotowanie i praca z dokumentami do transportu
  • kontrola naszych przewoźników
  • tworzenie i utrzymywanie własnej bazy danych przewoźników
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego (co najmniej B1) i polskiego (co najmniej B2)
  • doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym co najmniej 2 lata
  • komunikatywność
  • aktywna postawa życiowa i chęć rozwoju w dziedzinie logistyki
  • gotowość do wykonywania odpowiedzialnych i ambitnych zadań
  • własna lista przewoźników i klientów jest dodatkowym atutem
Oferujemy
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • komfortowe, klimatyzowane biuro blisko centrum Warszawy (Wola)
  • system premiowy, który pozwala na aktywny wpływ na własne dochody
  • możliwość rozwoju w perspektywicznej sferze logistyki
  • prywatne ubezpieczenie medyczne (po okresie próbnym)
  • nielimitowaną kawę w biurze
  • edukację i szkolenia pracowników w zakresie logistyki i efektywności osobistej
Ubiegać się o pracę
  • poszerzanie bazy klientów o klientów europejskich (cold calling, spotkania prezentujące firmę na targach)
  • wstępne nawiązywanie relacji z nowymi klientami, omawianie warunków współpracy, zawieranie umów
  • udział w przygotowaniu materiałów marketingowych i działań marketingowych
  • udział w opracowaniu i realizacji indywidualnego planu sprzedaży
Wymagania
  • znajomość języka polskiego (min. B2)
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • osoba powinna być ukierunkowana na cel finansowy i jego KPI
  • osoba nie powinna mieć obaw przed dzwonieniem do nowych klientów
Oferujemy
  • system premiowy, który pozwala Ci aktywnie wpływać na własne dochody

Skontaktuj się z nami