Cookie


Używamy plików cookie


O nas
Usługi
Przemysł
Aktualności
Dla przewoźników
Kariera
Kontakt
Zaloguj się
EN  | PL
aa@paceforwarding.pl

 
 
WITAMY W PACE FORWARDING
SPRAWNE USŁUGI DOSTAWY ŁADUNKU
 
 

 

 

 
 
Transport
powietrzny
 

Międzynarodowe dostawy lotnicze z całego świata. Posiadamy kontakty ze wszystkimi głównymi liniami lotniczymi i agentami handlingowymi.
 

 

 
Transport
drogowy

Transport drogowy jest jednym z najpopularniejszych sposobów transportu na świecie. Łączy szybkość z wszechstronnością dostaw od drzwi do drzwi.

 

 

 

 
Transport
oceaniczny

Kontenerowy transport oceaniczny to najpopularniejszy sposób transportu ładunków pod względem łącznej masy przewożonych towarów. Jest bardzo wydajny, jeśli ładunek nie jest pilny i w grę wchodzą duże odległości.

 

 

 

 
Transport
kolejowy

Ładunki kolejowe są bardzo efektywne na długich dystansach. Najpopularniejszym sposobem transportu towarów na trasach: Chiny – UE oraz Chiny – WNP jest kontenerowy transport kolejowy.

 

 

 

 
Transport
multimodalny

Pace Forwarding oferuje międzynarodowy transport multimodalny. Chcemy, aby nasz klient mógł skupić się na swoich głównych zadaniach, podczas gdy obsługujemy jego ładunek od drzwi do drzwi.

 

 

 

 
Usługa
ubezpieczeniowa

Ubezpieczenie ładunku – to rozsądny sposób na zabezpieczenie się przed wszelkimi szkodliwymi sytuacjami na trasie. Czasami jest to jeden z wymogów w umowie, a my jesteśmy gotowi wspierać Państwa w podjęciu tej pracy.

 

 

 

 
 

Twój zaufany partner w logistyce farmaceutycznej

 

Usprawnione rozwiązania logistyczne dla leków i farmaceutyków w na trasach po UE, UE-WNP i UE-Azja Środkowa.

 

 

 
 

Pace Forwarding jest dynamiczną i szybko rozwijającą się firmą założoną przez spedytorów z ponad 10-letnim doświadczeniem.

 

Naszą mocną stroną jest doskonała obsługa klienta, szybkie działanie i najbardziej atrakcyjne ceny. Posiadamy rozległą sieć agentów na całym świecie z naciskiem na UE, WNP, Azję Środkową i Bliski Wschód.

 

Wierzymy, że zaufanie buduje się zarówno poprzez doskonałą jakość usług, reputację, jak i relacje partnerskie.

 

Nasz zespół mówi w Twoim języku i zrobi wszystko, aby uzyskać Twoją satysfakcję.

 
 

 

 
 
Aktualności
Wszystkie nowości
Skontaktuj się z nami